Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak założyć i zweryfikować konto na CoinFalcon?
#1
[Obrazek: zakladanie%20i%20weryfikacja%20konta%20na%20coinfalcon.png]

Jak założyć i zweryfikować konto na CoinFalcon?

W tym temacie znajdziecie opis krok po kroku jak założyć i zweryfikować konto na giełdzie CoinFalkon, gdzie możemy kupować i sprzedawać DasCoin. Po pierwsze, aby założyć konto kliknij w ten link załóż konto na CoinFalcon.

Arrow Kiedy już jesteśmy na stronie CoinFalcon, klikamy w przycisk "sign up" znajdujący się w prawym górnym rogu.

[Obrazek: coinfalcon.png]

Arrow  W następnym okienku wpisujemy swój adres e-mail i hasło jakie chcemy posiadać do naszego konta. Po wpisaniu klikamy przycisk "sign up".

[Obrazek: coinfalcon2.png]

Arrow  Teraz otrzymamy informację o sprawdzeniu naszej poczty e-mail w celu potwierdzenia rejestracji.

[Obrazek: coinfalcon3.png]

Arrow  Wchodzimy na swoją pocztę e-mail, otwieramy wiadomość od CoinFalcon i klikamy w przycisk "confirm email address".

[Obrazek: coinfalcon4.png]

Arrow  Nasze konto zostało założone. Teraz czas na weryfikację. W tym celu klikamy w nasz profil w prawym górnym rogu, aby rozwinąć menu. Następnie z rozwiniętego paska wybieramy "settings".

[Obrazek: coinfalcon5.png]

Arrow  Następnie z bocznego menu wybieramy zakładkę "verify your account".

[Obrazek: coinfalcon6.png]

Arrow  Teraz pojawi nam się formularz do wypełnienia, gdzie kolejno musimy wpisywać: imię, drugie imię, nazwisko i musimy wybrać z listy nasz kraj. Na koniec klikamy w przycisk "next".

[Obrazek: coinfalcon7.png]

Arrow  W następnym okienku klikamy w przycisk "passport", czyli dowód osobisty. 

[Obrazek: coinfalcon8.png]

Arrow  Następnym krokiem jest podanie swojego numeru telefonu i kliknięcie w przycisk "send link".

[Obrazek: coinfalcon9.png]

Arrow  Teraz pojawia nam się informacja, że musimy odebrać wiadomość sms i otworzyć link znajdujący się w tej wiadomości. 

[Obrazek: coinfalcon10.png]

Arrow  Od tej pory wszystko robimy na telefonie. Po otwarciu linku, który otrzymaliśmy sms'em, pojawi nam się okienko gdzie będziemy musieli zrobić zdjęcie naszego dowodu. Tak więc klikamy w to okienko, wybieramy czynność aparat i robimy zdjęcie naszego dowodu. Zdjęcie musi być wyraźne i musi być na nim widać wszystkie rogi naszego dowodu. Po zrobieniu zdjęcia klikamy na telefonie przycisk "confirm". Teraz musimy zrobić sobie "selfi". Ponownie wybieramy aparat i robimy zdjęcie. Kiedy już wszystko gotowe klikamy przycisk "confirm". Kiedy już zrobimy te zdjęcia pojawi nam się komunikat "upload successful" a pod spodem informacja, że aby kontynuować musimy przenieść się na komputer. Kiedy wrócimy na komputer zobaczymy informację, że wszystko co było potrzebne jest już gotowe do weryfikacji i teraz musimy kliknąć przycisk "submit verification". 

[Obrazek: coinfalcon11.png]

Teraz pojawi nam się informacji, że nasza weryfikacja jest w toku i że otrzymamy potwierdzenie na nasz adres e-mail, więc czekamy. To by było wszystko jeśli chodzi o założenie konta i weryfikacje na CoinFalcon. Jeśli macie jakieś pytania proszę pisać do mnie na e-mail, poprzez prywatną wiadomość na facebooku lub na futurenet.

Fabian Foryś  Wink Cool

46 EURO ZA DARMO !!! <-- KLIKNIJ

Znajdziesz mnie na  Arrow Facebooku oraz  Arrow Instagramie 
Mój blog Arrow fabek.pl
Email: fabek89@gmail.com
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016