Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przelać BitCoin'y z BitBay na Blockchain?
#1
Jak przelać BitCoin'y z BitBay na Blockchain?

[Obrazek: bitbayblockchain.png]
W tym temacie dowiesz się jak przelać swoje BitCoin'y z giełdy kryptowalut BitBay na portfel Blockchain.Arrow  Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na nasze konto na BitBay <-- kliknij aby się zalogować. Teraz z menu po lewej stronie wybieramy zakładkę "dashboard". 

[Obrazek: bitbayblockchain2.png]

Arrow  Następnie w oknie, które nam się pojawiło wybieramy przycisk "wypłaty".

[Obrazek: bitbayblockchain3.png]

Arrow Kolejny etap to zaznaczenie opcji co chcemy wypłacić. W tym przypadku BitCoin.

[Obrazek: bitbayblockchain4.png]

Arrow Po wybraniu odpowiedniej opcji zobaczymy formularz do wypełniania, aby zrealizować nasz przelew. W pierwszym okienku wpisujemy ilość BitCoin'ów jakie chcemy przelać. Możemy kliknąć w małą grafikę obok (grafika przedstawia kilka monet ułożonych na sobie) jeśli chcemy przelać wszystkie nasze BitCoin'y, które mamy na koncie. 

[Obrazek: bitbayblockchain5.png]

Arrow Teraz przechodzimy do okienka "wyślij do", w którym musimy podać adres naszego portfela Blockchain. W tym celu logujemy się na swoje konto Blockchain <-- kliknij, aby się zalogować. Ze strony głównej klikamy w przycisk "otrzymaj".

[Obrazek: bitbayblockchain6.png]

Arrow W okienku, które nam się pojawi kopiujemy nasz adres portfela Blockchain. Możemy to zrobić za pomocą znajdującego się obok przycisku "kopiuj".

[Obrazek: bitbayblockchain7.png]

Arrow Kiedy już mamy skopiowany adres naszego portfela, wracamy na stronę BitBay. Tam w miejscu "wyślij do" wklejamy adres z Blockchain. Pod spodem możemy wpisać komentarz do naszej transakcji a następnie klikamy w przycisk "wypłać".

[Obrazek: bitbayblockchain8.png]

Arrow Jeśli mamy ustawioną opcję dwustopniowego zabezpieczenia, pojawi nam się okienko do wpisania kodu z aplikacji google authenticator. >>Jeśli nie posiadasz włączonej tej opcji a chciałbyś to zrobić kliknij tutaj<< Po wpisaniu kodu klikamy przycisk "zatwierdź". Teraz nasze BitCoin'y zostaną przelane na portfel Blockchain.

[Obrazek: bitbayblockchain9.png]
Arrow Po dosłownie kilkunastu sekundach możemy sprawdzić nasze konto na Blockchain, gdzie już powinny znajdować się nasze BitCoin'y. 

[Obrazek: bitbayblockchain10.png]

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu poprzez e-mail, facebook lub futurenet.

Fabian Foryś  Wink Cool

46 EURO ZA DARMO !!! <-- KLIKNIJ

Znajdziesz mnie na  Arrow Facebooku oraz  Arrow Instagramie 
Mój blog Arrow fabek.pl
Email: fabek89@gmail.com
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB Polskie tłumaczenie © Webboard Styl © iAndrew 2016